Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 26.03.2018 11:37

Фото без опису26 березня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням першого заступника міського голови С.О. Овчаренка.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 19 березня по 25 березня 2018 року.

Зокрема, керівник КП «Комунальник» А. В. Стріха зазначив, що працівниками підприємства минулого тижня проводилися роботи з:

- випилювання аварійних дерев по вул. Переяслівська, Патона Євгена;

- розчистки провулків та доріг міста від снігу (по зверненнях громадян);

- посипання протиожеледними засобами;

- прибирання сміття по всій протяжності міста.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш повідомив, що з 19.03.2018 по 25.03.2018 працівниками житлово-експлуатаційної контори виконувалися роботи з:

- прочистки каналізаційних мереж (8 викликів);

- ремонту електромереж по пров. Довженка, 1-а, вул. Незалежності, 82-а, Говорова, 27;

- посипання прибудинкових територій протиожеледними засобами;

- вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків.

Керівник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш наголосив, що працівниками комунального підприємства на минулому тижні проводилися:

- роботи по заміні ліхтарів на світлодіодні по вул. Шевченка;

- виїзди на звернення громадян;

- роботи по переходу на літній період.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.І. Дзюба зазначив, що працівниками водопровідно-каналізаційного господарства завершено ремонтні роботи по фільтру № 3, силових шкафів КНС по вул. Незалежності, 40 та вирішувалися інші профільні питання.

Керівник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій проінформував, що працівники спеціалізованого комунального підприємства на минулому тижні займалися вирубкою порослі поблизу території кладовищ та іншими відповідними роботами.

Директор стадіону "Колос" В.В. Сапронайтіс доповів, що протягом минулого тижня проводились роботи по благоустрою стадіону «Колос» та прилеглої  території.

Головний редактор газети КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко повідомила, що протягом звітного періоду комунальне підприємство працювало в штатному режимі.

Розглянувши всі вищезазначені питання були надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.