Київська область, Яготинський район

Всесвітній день футболу

Дата: 11.12.2017 11:39

09 грудня напередодні Всесвітнього дня  футболу був проведений захід підбиття підсумків футбольних змагань 2017 року.

Відбулося нагородження команд, що стали  переможцями у своїх номінаціях. Голова Яготинської районної федерації футболу, Олег Степанович Форостяний, провів нагородження переможців.

Зокрема команда «Автолідер» зайняла I місце у чемпіонаті Яготинського району з футболу сезону 2017  року. Вища ліга.

Грамотою Яготинської районної федерації футболу був відзначений стадіон «Колос» м. Яготин "За кращу організацію та підготовку місць до змагань"

Дипломом Київської обласної федерації футболу був нагороджений директор стадіону "Колос" Віталій Віталійович Сапронайтіс "За вагомий особистий внесок в розвиток футболу в регіоні".