Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 30.10.2017 11:42

Фото без опису30 жовтня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 23 по 29 жовтня 2017 року.

В.о. начальника КП «Комунальник» Л.П. Карпенко зазначила, що підприємством проводяться роботи по благоустрою на території міста.

Начальник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій наголосив, що проводяться роботи по закупівлі спеціалізованого транспорту для надання ритуальних послуг.

Начальник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш доповів, що за період з 23.10.2017 по 29.10.2017 працівники підприємства:
- проводили роботи по вимощенню прибудинкової території по вул. Шевченка, 247, 251;
- ремонт системи водопостачання по вул. Шевченка, 239, Каштанова алея, 2;
- проводили заміри напруги в квартирах будинку по вул. Незалежності, 130, Мічуріна, 69;
- ремонт прибудинкової території по вул. Незалежності, 94 а.

Начальник КП «Міськсвітло" В.М. Білаш повідомив, що працівники комунального підприємства встановили три нові опори, відновили освітлення по вул. Переяслівська, Незалежності (паркова зона), а також продовжують роботи по заміні ліхтарів на енергозберігаючі.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.І. Дзюба зазначив, що працівниками виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства здійснювалась робота по ліквідації пориву по вул. Бранця. Микола Іванович додав, що оскільки підрядною організацією проводяться роботи по асфальтуванню, то по вул. Шевченка (між провул. Довженка і вул. Пирятинська) підтяті люки з встановленням відповідного попередження автотранспорту та громадян .

Комунальні підприємствами міської ради: "Яготинська ЖЕК", "Комунальник", "Яготинське ВУ ВКГ", "Міськсвітло" доповіли на нараді про роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років.

Директор стадіону «Колос» В.В. Сапронайтіс повідомив, що на минулому тижні проведено роботи по підживленню комплексними добривами поля та оновлено розмітку.

Начальник КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко наголосила, що проводиться робота по підписці на 2018 рік.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький ознайомив присутніх з планом роботи з 30.10.2017 по 05.11.2017.