Робоча нарада з керівниками комунальних підприємств

Дата: 03.03.2018 09:00

Фото без опису03 березня  0   07 год. ранку відбулася робоча нарада з керівниками комунальних підприємств Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби. В ході наради було обговорено заходи щодо ліквідації наслідків негоди та надані доручення керівникам комунальних підприємств.

Внаслідок дії циклону сильний приріст снігового покрову 10-17 см, на дорогах ожеледиця.

Тож керівництво Яготинської міської ради дякує всім керівникам підприємств та приватним підприємцям, які мали можливість допомогти наявною у них технікою.

Зокрема, ПАТ "Яготинський маслозавод", Виробничий підрозділ Яготинський механічний завод ТОВ  ФІРМА «ТМА», ТОВ «Спецтехніка», ТДВ «Яготинське хлібоприймальне підприємство», ФОП  Б.А. Яременко.

Велика вдячність небайдужим жителям міста Яготин, які допомагають двірникам у розчищенні прибудинкових територій, жителям приватного сектору, які самотужки розчищають провулки, де не може заїхати комунальна техніка.

Шановні яготинці!

Погодні умови сьогодні створюють низку незручностей для кожного мешканця нашого міста. Комунальні служби працюють безперервно, аби максимально розчистити дороги і тротуари від снігу.

Прохання не залишати без потреби автомобілі в місцях, де буде ускладнено рух снігоприбиральної комунальної техніки.