Робоча нарада щодо торгівлі новорічними ялинками

Дата: 13.12.2017 11:47

12 грудня, у залі засідань міської ради, відбулася нарада з фізичними особами-підприємцями, які виявили бажання здійснювати торгівлю новорічними ялинками на території м. Яготин.

Нараду провів начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлов.

Юрій Васильович наголосив, що до міської ради надійшло 7 звернень фізичних осіб-підприємців щодо отримання дозволу на проведення виїзної торгівлі новорічними ялинками на території міста.

Під час наради фізичні особи-підприємці, які будуть здійснювати торгівлю ялинками, отримали на руки дозволи, з переліком визначених для них місць торгівлі, на період з 15 по 31 грудня 2017 року.

Рішенням виконавчого комітету Яготинської міської ради визначено 12 місць на території міста Яготин для торгівлі новорічними ялинками. Мешканці міста матимуть можливість придбати новорічну ялинку безпосередньо у своєму мікрорайоні.

Зокрема:

1) вул. Незалежності (між автобусною зупинкою «Каштанова Алея» та торговим павільйоном «П'ятачок»);

2) вул. Каштанова Алея, 4 (поблизу приміщення Яготинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства);

3) поблизу автобусної зупинки «Супій»;

4) вул. Незалежності, 100-а (поблизу ТОВ «АТБ-Маркет»);

5) поблизу перехрестя вул. Переяслівська та Незалежності;

6) вул. Київська, 6-б (поблизу магазину «Прод/промтовари»);

7) вул. Вокзальна (привокзальна площа);

8) вул. Мічуріна (поблизу автобусної зупинки «Волошка»);

9) поблизу автобусної зупинки «Гирича»;

10) в мікрорайоні «ПТФ» (поблизу магазину);

11) вул. Короленка (поблизу Яготинського ринку Київської регіональної спілки споживчої кооперації);

12) вул. Незалежності (поблизу зупиночного комплексу «РБК»).

Наприкінці наради начальник відділу ЖКГ, торгівлі, транспорту та благоустрою Ю.В. Михайлов нагадав присутнім на нараді фізичним особам-підприємцям про необхідність дотримання Правил благоустрою території м. Яготин  та торгівлі новорічними ялинками.