Київська область, Яготинський район

З Днем молоді!

Дата: 24.06.2018 12:05

Шановна молодь Яготина!

Від щирого серця вітаю зі святом: тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: навчайтесь, досягайте успіхів і обов'язково перемагайте!

Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого міста і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди свята бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

Міський голова            Наталія Дзюба