Розчистка міста від снігу – спільне завдання!

Дата: 31.01.2018 11:17

Фото без описуЗавдяки тісній співпраці Яготинської міської ради з директором ТОВ «Спецтехніка» В.А. Пісківцем, спеціалізована техніка товариства долучилась до розчистки міста від снігу. Зокрема, 30 січня було почищено територію навколо навчально-виховного комплексу № 2 – вулиці Хмельницького Богдана, 8-го Березня, Кузнєцова Олександра (частково).

За погодженням з власником спеціалізованої техніки ФОП О.А. Куксою та орендарем ТОВ «Розподільчий центр «Плюс» трактор почистив вулиці в мікрорайоні «Цинс» - Садова, Говорова, Черняховського, Ватутіна, Суворова, Кутузова.

30 січня техніка комунального підприємства міської ради «Комунальник» почистила тротуари та зупинки комунальної власності по вул. Незалежності.