Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 13.11.2017 12:28

Фото без опису13 листопада відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

На початку наради перший заступник міського голови С.О. Овчаренко доповів про участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех – 2017» організованій ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Асоціації міст України.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 06 по 12 листопада 2017 року.

Начальник КП «Комунальник» А.В. Стріха зазначив, що підприємство на минулому тижні проводило роботи:
- видалення аварійно-небезпечних дерев;
- прибирання опалого листя по вул. Незалежності та на Калиновій Алеї;
- прибирання гілок після проведених робіт по розчистці ліній електропередач Яготинським районним підрозділом ПрАТ «Київобленерго».

Начальник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій наголосив, що працівниками спеціалізованого підприємства виконувалась робота на кладовищах по заявкам жителів міста.

Начальник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш доповів, що за період з 06.11.2017 по 12.11.2017 працівники житлово-експлуатаційної контори за вказаний період виконали:
- ремонт стояка в ІІ під’їзді будинку по вул. Каштанова Алея, 2;
- ремонт сміттєвих урн по вул. Незалежності, 50, Каштанова Алея, 2;
- ремонт освітлення по вул. Незалежності, 82, 94;
- ремонт мережі електропостачання по провул. Довженка, 8;
- ремонт прибудинкової території по вул. Незалежності, 40;
- прибирання опалого листя на прибудинкових територіях.

Начальник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш прозвітував про роботу підприємства з 06.11.2017 по 12.11.2017:
- заміна ліхтарів на світлодіодні;
- ремонт ліхтарів по вул. Сірка Івана;
- облаштовано вуличне освітлення, зокрема проведено лінію та встановлено 4 ліхтарі по провул. Мічуріна.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.І. Дзюба зазначив, що працівниками виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства здійснювалась робота згідно заявок жителів міста.

Директор стадіону "Колос" В.В. Сапронайтіс доповів, що протягом минулого тижня проводились роботи по благоустрою стадіону «Колос» та прилеглої до неї території.

Головний редактор КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко наголосила, що продовжується робота по підписці газети на 2018 рік.