Яготинський район, Київська область

Щотижнева оперативна нарада

11 січня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста за січень 2019 року. Обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.

Також міський голова інформувала про прийняту участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

Зокрема Наталія Миколаївна підняла питання про монетизацію субсидій з 01 січня 2019 року.

В подальшому присутні ознайомилися з планом роботи на поточний робочий тиждень.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.