Двомісячник з благоустрою Яготина - триває

Дата: 23.04.2018 11:00
Кількість переглядів: 584

Фото без опису21 квітня в м. Яготин було проведено Всеукраїнську акцію з благоустрою «Зроби Україну чистою» та «Посади своє дерево». Тож з метою реалізації заходів спрямованих на поліпшення стану довкілля, поліпшення естетичного, санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення міста, підприємства, установи, організації та небайдужі громадяни провели прибирання паркової зони, що знаходиться біля стадіону «Колос», очищуючи від молодої порослі та сухого гілля, а працівники КП "Комунальник" та КП "Яготинська ЖЕК" вивозили сміття з паркової зони.

Оскільки двомісячник з благоустрою, санітарної очистки та озеленення міста триває до 25 травня 2018 року, Яготинська міська рада закликає всіх небайдужих мешканців міста долучатися до доброї справи та зробити Яготин найчистішим в Україні.

Також хочеться виразити щирі слова вдячності всім тим людям, які небайдужі до чистоти нашого міста і вносять посильний внесок в покращення його благоустрою.

Ціна ошатності нашого міста може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в місті як у власній домівці залежить від кожного з нас.

В рамках двомісячника благоустрою та акції з благоустрою «Зроби Україну чистою» та «Посади своє дерево» працівники апарату Яготинської міської ради спільно з КП "Комунальник" та КП "Яготинська ЖЕК" прибирали в парковій зоні міста, поблизу стадіону «Колос», щоб спільними зусиллями зробити наше рідне місто ще красивішим і привабливішим.

До прибирання також долучились: керівники КП «Яготинська ЖЕК» Білаш О.В., КП «Комунальник» Стріха А.В., СКП «Ритуал» Смаглій І.М. та головний редактор газети «Яготин – місто моє» Ревенко Я.А., які спільними зусиллями очищали паркову зону від молодої порослі та сухого гілля. Вивіз зібраного сміття здійснювали, як завжди, працівники КП "Комунальник" та КП "Яготинська ЖЕК".

Тож до вашої уваги фото звіт з прибирання.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора