Звіт про роботу КП "Комунальник" за березень 2018 року

Дата: 02.04.2018 13:00

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» інформує про виконані роботи за березень 2018 року.

1. Проведено розчистку території міста (вулиці комунальної власності, тротуари, зупинки громадського транспорту та ін.) від снігу та посипання протиожеледними засобами.

2. Видалено аварійно-небезпечні дерева у кількості 42 шт. (вул. Пирятинська, Переяслівська, Лесі Українки, Київська).

3. Заготовлено матеріали для проведення ремонту дитячих майданчиків та зупинок громадського транспорту на території міста.

4. Придбано та розвезено по дошкільним навчальним закладам писанки, які будуть встановлені до відзначення Великодня.

5. Виконано роботи по благоустрою (видалено аварійні дерева, вивезено гілля) на перехресті вулиць Шевченка та Лесі Українки.

Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно з територією по вул. Кільцевій (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру».