Київська область, Яготинський район

Міжнародний день шкільних бібліотек!

Дата: 23.10.2017 08:49

Шкільні бібліотеки в усьому світі мають свій особливий день - Міжнародний день шкільних бібліотек, який відзначається щорічно четвертого понеділка жовтня, починаючи з 1999 року. Мета цього свята – підкреслити ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання та виховання дітей, бо впродовж багатовікової історії вони були і є нині найважливішим культурно-освітнім, виховним і науково-методичним центром, який виконує функцію інформаційного супроводу навчальної та освітньої діяльності.

У бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів працюють висококваліфіковані фахівці, відповідальні й щиро віддані своїй благородній справі люди, яким вдається перетворити шкільні бібліотеки на сучасні, комфортні й потужні інформаційні центри. Саме працівники бібліотек зберігають досвід багатьох поколінь, відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Бібліотекарі по праву можуть пишатися обраною професією, адже вона дає змогу долучитися не лише до збереження духовної спадщини рідного краю чи нашої держави, а й розвитку українського державотворення та сприяння розбудови громадянського суспільства.

Шановні бібліотекарі! Прийміть слова щирої вдячності за Вашу щоденну сумлінну працю, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство, ідентичність та самобутність нації. Нехай Ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях. Міцного Вам здоров’я, щастя, миру, благополуччя, нових творчих здобутків на благо розвитку нашого міста та України!

Яготинський міський голова     Наталія Дзюба