Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради

Дата: 17.09.2018 13:43

Фото без опису17 вересня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Спільно з секретарем міської ради Т.І. Рубанчук, першим заступником міського голови С.О. Овчаренком було підведено підсумки проведення заходів з нагоди Дня міста. День народження якого жителі, численні гості відзначали 15 вересня 2018 року. Основні заходи проходили на стадіоні «Колос» та центральній площі міста.

В ході наради було проаналізовано роботу комунальних підприємств за минулий тиждень, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.

Міський голова Н.М. Дзюба подякувала усім хто приймав участь у підготовці заходів з нагоди 466-ї річниці з Дня заснування міста Яготина, за злагоджену роботу протягом усього святкового дня.