Привітання міського голови з Різдвом Христовим

Дата: 04.01.2019 13:47

Фото без описуДОРОГІ ЯГОТИНЦІ!

Прийміть найщиріші вітання  з величним, світлим та радісним святом Різдвом  Христовим!

Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє нашого міста та України.

Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя, нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

Нехай проміння Вифлиємської Зорі осяє наші душі й серця світлом миру, єдності та братолюбства, а дзвінка колядка, лунаючи в кожній яготинській родині, наповнює нас радістю величного торжества.

Міцного Вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя! Миру і Божої благодаті в кожен дім!

Христос рождається! Славімо Його!

З найкращими вітаннями

Яготинський міський голова         Наталія Дзюба