XIV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2018» та профільні виставки

Дата: 23.10.2018 13:57
Кількість переглядів: 466

6-8 листопада 2018 року Міжнародному виставковому центрі відбудеться Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018» та низка спеціалізованих виставкових заходів.

ПРОГРАМА КОНГРЕСУ ТА ВИСТАВОК (проект)

Організаторами заходів виступають Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Конгрес та виставки проводяться за підтримки Київської міської державної адміністрації та Асоціації міст України. Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан входить до Організаційного Комітету.

Фото без опису 

XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2018» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби  та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку).

Фото без опису

XVI Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех-2018» (комунальна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій; дорожньо-будівельна техніка, сучасні засоби організації дорожнього руху).

Фото без опису

VІІI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2018» (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання, енергозбереження в будівництві).

Фото без опису

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2018» (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії).

Насичена ділова програма, яка традиційно є невід’ємною вагомою складовою виставкових заходів, сприяє розвитку ділового співробітництва вітчизняних та зарубіжних партнерів. Експозиція орієнтує голів громад, керівників комунальних підприємств, місцевих підприємців на використання сучасних технічних досягнень на благо розвитку інфраструктури міст, селищ, сіл.

Адреса МВЦ: м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Більше інформації про заходи можна дізнатися на сайтах  МВЦ  www.iec-expo.com.uawww.tech-expo.com.ua

Контакти: тел. (044) 201-11-59, 201-11- 66

e-mail: forum@iec-expo.com.ua

Галузь: ЖКГ

За інформації Асоціації міст України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора