Яготин приймає зарубіжних гостей

Дата: 15.09.2018 14:08

Фото без опису15 вересня Яготинщина радо зустрічає делегації з Республіки Молдови, Болгарії, Польщі та Білорусії.

В приміщенні Яготинської міської ради їх радо зустрічає очільниця міста Н.М. Дзюба, разом з секретарем ради Т.І. Рубанчук, першим заступником міського голови С.О. Овчаренком, заступником міського голови О.І. Фединою та керуючим справами виконавчого комітету апарату міської ради В.А. Галицьким.

У складі делегації гостей з м. Келераш, Республіки Молдова – заступник міського голови Віктор Амброчь, спеціаліст по питанням найму, реєстрації і громадянської оборони А. Лазаркевичь. З Келерашського району, Республіки Молдова – представник апарату голови району Віорел Жушков, районний радник – Василь Банарь. З Общини Дві Могили, Республіки Болгарія – міський голова, Божидар Димитров Борисов, голова муніципальної ради, Христина Димитрова Ефтимова, системний адміністратор Петро Божинов Крастев. З Гміни Панкі, Республіка Польща - секретар гміни Панкі Ельжбєта Ваховска, депутат Ради гміни Панкі Тадеуш Ніцер та Ярослав Калмук. З Світлогорського районного виконавчого комітету, Республіки Білорусь – голова Світлогорської районної Ради депутатів Л.П. Величко, головний редактор районної газети «Світлогорські новини», депутат Світлогорської районної ради депутатів О.В. Шишкова, голова правління Світлогорського районного споживчого товариства, депутат Світлогорскої районної ради депутатів О.Є. Лаптєва, водій І.Г. Станкевич.

Очільник міста відзначила, що дуже приємно бачити друзів на яготинскій землі і відсвяткувати разом з ними 466-річницю народження м. Яготин.

Делегати відвідали Алею Слави, де на них чекала історія маєтку графа Розумовського К.Г. (1728-1803 pp.), генерала-фельдмаршала, останнього гетьмана України (1750—1764 pp.). Від великої садиби до нашого часу збереглися залишки розкішного парку та один з корпусів палацу кінця ХVIII – початку XIX ст., в якому з 1983 року розміщено картинну галерею, де експонуються живописні полотна, графіка, скульптури народних художників України, заслужених діячів мистецтв, твори місцевих художників, а також представлено твори народної художниці Катерини Білокур, яка прославила яготинську землю на весь світ.

Гості милувалися блакитною водою Супою у поєднанні з рідкісними деревами, які створили чарівний куточок української землі.

Не оминули своєю увагою і «Яготинський маслозавод», який є одним із найбільших національних виробників молочної продукції. Гості ознайомились з виробництвом незбираномолочної продукції, сиру кисломолочного, вершкового масла та провели дегустацію продукції цього виробництва. Відкрив для гостей лаштунки роботи підприємства голова правління ТДВ «Яготинський маслозавод» О.О. Сіренко.

Щодо Яготина, то запам’ятався він гостям маленькими вуличками та товариськими городянами. «З радістю би хотіли в майбутньому відвідати ваше місто», - ділились вони своїми думками.