Київська область, Яготинський район

Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 29.05.2018 14:19

29 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під керівництвом міського голови Н.М. Дзюби з  керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

В нараді також взяли участь: секретар міської ради Т.І. Рубанчук, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, заступник міського голови О.І. Федина, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький.

На початку наради було традиційно заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за минулий тиждень.

Далі було обговорено план роботи на поточний тиждень, з 28 травня по 3 червня.

Крім цього, міський голова Н.М. Дзюба надала доручення відповідальним виконавцям з актуальних питань життєзабезпечення населення міста.