Київська область, Яготинський район

В центрі міста пошкоджено Великодню писанку

Дата: 10.04.2018 14:28

5 квітня на Центральній площі міста відбулась виставка Великодніх писанок, розписаних вихованцями дошкільних навчальних закладів міста та Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Ця подія мала на меті представити писанку не лише як традиційний Великодній символ, але й як Art-об’єкт та результат дитячої творчості.

Але, на жаль, не всі жителі нашого міста віднеслись з повагою до традицій та символу свята – Христове Воскресіння. Вже 07 квітня, напередодні Великодня, писанки були пошкоджені. При цьому всі хочуть бачити місто сучасним, європейським, охайним.

Шановні жителі міста! Благоустрій нашого міста розпочинається з кожного з нас. Адже здійснення всіх задумів можливе лише за допомоги кожного. Тож давайте не втрачати людську гідність та повагу до людської праці.