Щотижнева щоперативна нарада

Дата: 21.01.2019 12:00

Фото без опису21 січня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про роботи за минулий тиждень. Обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень та вчасне подання інформації про виконані роботи за 2018 рік.

Міський голова Н.М. Дзюба інформувала про прийняту участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

Під час засідання перший заступник міського голови С.О.Овчаренко акцентував увагу  керівників комунальних підприємств, що прогнозується погіршення погодних умов.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.