До уваги жителів міста!

Дата: 24.10.2018 15:07

Фото без описуЯготинська міська рада в черговий раз НАГАДУЄ, що на території торгових рядів, що по вул. Незалежності поблизу торгового закладу АТБ - маркет, заборонена торгівля всіма видами товарів продовольчої та непродовольчої групи, окрім торгівлі надлишками сільськогосподарської продукції рослинного походження згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.06.2016 № 116.

24 жовтня працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради було проведено рейдовий виїзд до торгових рядів з метою недопущення несанкціонованої торгівлі у невстановлених місцях та недопущення торгівлі забороненими товарами.

З продавцями було проведено роз’яснювальні бесіди та попереджено про адміністративну відповідальність щодо торгівлі у заборонених місцях на території міста.