Глава держави наголошує на необхідності захисту мешканців малих міст

Дата: 18.06.2018 15:45
Кількість переглядів: 594

Фото без описуПід час XIV Українського муніципального форуму Президент Петро Порошенко акцентував увагу на окремих проблемних питаннях у реалізації реформи децентралізації в державі.

«Щоправда, і це проблема, результати децентралізації поки що нерівномірні. Ми про це чесно маємо казати. З одного боку, ми бачимо очевидні вигоди, які отримують від об’єднання територіальні громади на селі. З іншого – більш ніж очевидним є вигода столиці та обласних центрів. Але питання розвитку малих міст – що з ним? Зараз воно провисло. Воно недопрацьоване», - сказав Президент та наголосив, що «містам та районним центрам не вистачає дохідної бази».

«Там живуть такі ж самі українці. І ми маємо захистити їх права», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що «кількість та демографічна структура населення не створюють клімату, сприятливого для розвитку бізнесів», а «через малоповерхову забудову вони охоплюють більшу площу, а це більше доріг, більше видатків на інфраструктуру та на одного мешканця громади, вищою виходить собівартість освітніх та медичних послуг».

«Я дуже розраховую, що Уряд разом із представниками місцевого самоврядування ліквідує цю прогалину. Зробить децентралізацію вигідною і для цієї категорії населених пунктів, а головне – підніме якість життя людей», - сказав Петро Порошенко та наголосив на важливості захисту мешканців малих міст.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора