Пошук

Учасники Дня Діалогу з владою в Одесі прийняли Звернення АМУ до вищих органів влади

Дата: 18.06.2019 17:49
Кількість переглядів: 556

18-20 червня Асоціація міст України проводить ХV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ.

На ХV Українському муніципальному форумі зібралося більше 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери АМУ. 18 червня в рамках Форуму відбувся День діалогу з владою, який провела Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Голова АМУ Віталій Кличко відкрив засідання та започаткував діалог, виступивши з програмною промовою. До діалогу приєдналися Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер. В рамках Дня діалогу з владою обговорювали під час двох панельних дискусій очікування громад від реформи місцевого самоврядування та секторальні реформи. Детальніше про День діалогу з владою тут.

За підсумками дискусій першого дня заходу учасники прийняли за основу Звернення Асоціації міст України до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань органів місцевого самоврядування і доручили Виконавчій дирекції АМУ доопрацювати документ з урахуванням висловлених пропозицій.

Ми, міські, селищні, сільські голови, обговоривши стан місцевого самоврядування в Україні на Дні Діалогу з владою, висловлюємо впевненість у необхідності посилення місцевого самоврядування і територіальної організації влади для забезпечення гідного рівня життя громадян і розвитку України та звертаємося до вищих органів державної влади щодо вирішення таких питань:

Публікуємо проект Звернення АМУ (завантажити).

Доопрацьований документ буде опубліковано на сайті Асоціації міст України.

За інформацією Асоціації міст України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора