Особистий прийом громадян

Дата: 26.06.2019 15:58

26 червня, на особистий прийом до міського голови Н.М. Дзюби звернулись мешканці міста, з питань житлово-комунального господарства, земельних, добросусідських відносин, у сфері підприємництва тощо.

До очільника міста звертались яготинці з приводу соціального захисту населення, зокрема надання матеріально допомоги, проведення ремонтних робіт баскетбольного майданчика, підключення будинку до водопровідної мережі міста.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала громадян з питань обстеження житлово-побутових умов, надання характеристик на громадян депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту населення.

Громадяни, які звернулися на особистий прийом до керівництва Яготинської міської ради отримали необхідні відповіді та консультації.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради інформують громадян та надають роз'яснення з різних питань.