Пошук

Щотижнева оперативна нарада

Дата: 19.08.2019 11:18
Кількість переглядів: 557

19 серпня під головуванням міського голови Наталії Миколаївни Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи спеціалізованими працівниками за минулий тиждень. Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 19.08.2019 по 25.08.2019 та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень. 

Міський голова, звернула увагу керівників комунальних підприємств Яготинської міської ради на посилений контроль щодо своєчасного та  якісного надання послуг з проведення робіт по скошуванню трави на прилеглих територіях біля багатоквартирних житлових будинків та на території міста, а також вивезення твердих побутових відходів. Крім цього  запропонувала  присутнім  прийняти участь у святкових заходах з нагоди  Дня Державного Прапора  України та Дня незалежності України, які цього року відзначатимуться 23 серпня.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора