Щорічна традиційна акція - "Одягни вишиванку!"

Дата: 20.09.2019 14:49

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Саме тому, 20 вересня колектив Яготинської міської ради на чолі з міським головою Наталією Миколаївною Дзюбою підтримали педагогічний колектив та учнів Яготинського НВК «СШ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» в щорічній традиційній акції "Одягни вишиванку", яка приурочена до 76-річниці визволення Яготинського району від нацистських загарбників та з нагоди Дня міста.

Наталія Миколаївна дякує за організацію акції, яка додає сили та віри в перемогу нашої незламної нації. І ми пам’ятаємо, що вишиванка – це насамперед оберіг українського народу, символ її незламності!