Щира подяка меценатам за радість святкування

Дата: 23.09.2019 17:46

Фото без описуЯготинська міська рада висловлює свою щиру вдячність керівникам: ТОВ «Баришівська зернова компанія»; ТДВ «Яготинський маслозавод»; ТОВ «Укрстарч»; ТОВ Фірма «ТМА»; ТОВ «Агро – С»; ПрАТ «Яготинський рибгосп»; фермерським господарствам: «ВАЯК» та «ЛІРА-АГРО»; фізичним особам-підприємцям: Миколі Владиславовичу Вишнівському, Алояну Тімуру, Сергію Васильовичу Галасу та всім іншим небайдужим до життя міста Яготина за надану допомогу та фінансову підтримку у проведенні святкових заходів з нагоди відзначення 467 – ї річниці заснування міста Яготин та 62-ї річниці надання Яготину статусу міста.

Ваша підтримка і надання благодійної допомоги свідчить про те, що Ви чудово розумієте сучасні реалії життя нашого міста. Завдяки таким керівникам, як Ви, мешканці та гості міста отримають масу задоволення від проведених святкових заходів. Високо цінуємо Ваш значний внесок у відзначення Дня міста. Ще раз дякуємо.

З вдячністю та повагою

Яготинський міський голова    Наталія Дзюба