Свічка плакала в скорботі

Дата: 22.11.2019 16:30
Кількість переглядів: 1128

Фото без опису

Дорогі яготинці! 

23 листопада о 16.00 біля пам’ятного знака жертвам Голодомору, на міському кладовищі №5 по вул. Шевченка (автобусна зупинка «Нова»), відбудеться скорботний мітинг з нагоди роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Голодомор – це жахлива сторінка нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. У цей скорботний день весь український народ згадує трагедію вселенського масштабу і у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-1933 років. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію. 

Голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду.

Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння! 

У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, ми повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. 

Закликаємо усіх небайдужих долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» та о 16.00 вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час геноциду українського народу та запалити свічку пам’яті на вікнах своїх домівок або біля меморіалу Голодомору.

З повагою 

Яготинський міський голова                   Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора