Пошук

З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2019 09:43
Кількість переглядів: 325

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування – зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства! Це свято нашої громади, нашого міста, кожного його мешканця.

Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину  прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, трудовими колективами, громадськими організаціями в мирі та злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі яготинці, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо нашої громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, достатку та благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю та України додають усім нам сили на наснаги.

З повагою

Яготинський міський голова                      Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора