Щотижнева оперативна нарада

Дата: 23.12.2019 11:06

23 грудня під головуванням міського голови Наталії Миколаївни Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи за період з 16.12.2019 по 22.12.2019 року.

Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 23.12.2019 по 29.12.2019, заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень, деякі проблемні питання, що виникають під час діяльності комунальних підприємств та відділів міської ради, проведено аналіз виконаних робіт за минулий тиждень.

По завершенню оперативної наради були надані доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.