Проведено позапланові перевірки

Дата: 05.02.2020 17:46

05 лютого інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланову перевірку Яготинського медичного коледжа.

В навчальному закладі рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень навчального закладу, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками та учнями були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки.