На порядку денному: визначено підприємства, на яких можуть відбувати покарання особи, засуджені за вироком суду до громадських робіт

Дата: 10.02.2020 18:09

Фото без опису7 лютого під час засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради було прийнято рішення відповідно до якого визначено підприємства, на яких можуть відбувати покарання особи, засуджені за вироком суду до громадських робіт та порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт. Це:

1) комунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник»;

2) спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради «Ритуал».

Також членами виконкому було затверджено перелік об’єктів та види робіт, на яких можуть відбувати покарання особи, засуджені за вироком суду до громадських робіт та порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Зокрема на комунальному підприємстві Яготинської міської ради «Комунальник» це:

- видалення порослі на зелених зонах, вулицях та проїздах;

- виконання підсобних робіт по благоустрою міста;

- виконання підсобних робіт на зелених зонах міста (побілка дерев, прибирання сміття на вулицях та в паркових зонах міста тощо);

- завантаження гілок на автотранспорт вручну;

- видалення незаконно розміщених реклами, об’яв, інших рекламних носіїв з елементів благоустрою міста;

- підмітання вулиць та площ міста;

- фарбування автозупинок, урн, контейнерів для збору сміття та інших елементів благоустрою.

Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради «Ритуал»:

- косіння газонних трав та бур’янів на території кладовищ;

- впорядкування місць загального користування на кладовищах;

- вирубка кущів, фаутних та аварійних дерев;

- прибирання сміття, в тому числі трави, кущів, дерев на території кладовищ та завантаження його на транспорт підприємства.