Звіт Яготинського міського голови за 2019 рік

Дата: 14.02.2020 16:37

14 лютого в залі Яготинського районного будинку культури відбувся звіт міського голови Наталії Дзюби перед громадою міста за 2019 рік.

Заслухати звіт міського голови прийшло чимало яготинців, зокрема депутати Яготинської міської ради VI та VII скликання, члени виконкому, ради підприємців, координаційної ради та громадських організацій, керівництво Яготинської райдержадміністрації та райради, фізичні особи-підприємці, представники підприємств, установ та організацій, громадські інспектори Яготинської міської ради, голови первинних ветеранських організацій, небайдужі мешканці міста та представники засобів масової інформації.

«Завершився ще один рік нашої спільної праці, перегорнуто ще одну сторінку історії Яготина, історії, яку ми творимо з вами разом. Звіт, який я проводжу перед вами вже вдев’яте, є продовженням діалогу з громадою з  різних питань життєдіяльності міста. Тому я побудую його таким чином: стисло окреслю головні події, що відбулися за рік, їх фінансове забезпечення коштами міського бюджету та разом визначимо, що потрібно зробити в найближчому майбутньому», - зауважила Наталія Миколаївна.

Робота міської ради, виконавчого комітету протягом звітного року, як і всіх попередніх років, спрямовувалась на вирішення таких основних напрямів: виконання міського бюджету, забезпечення роботи галузей житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послуг населенню міста; покращення благоустрою міста тощо.

Зокрема, міський голова звітувала про:

- діяльність депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату міської ради;

- роботу зі зверненнями громадян;

- інформаційну діяльність;

- бюджет;

- благоустрій міста;

- житловий фонд;

- водопостачання та водовідведення;

- вуличне освітлення;

- спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуал»;

- комунальні дороги міста;

- щодо транспорту;

- земельні відносини;

- торгівлю;

- питання соціального захисту;

- фізкультури і спорту;

- щодо децентралізації.

«Це питання які турбують кожного з нас, зокрема, щодо визначення міста Яготин районним центром при реформуванні адміністративно-територіального устрою, збереження районної лікарні, залучення інвестицій та створення робочих місць, щодо виділення з державного бюджету України субвенції на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку м. Яготина, надання субвенцій районному бюджету, затвердження програми щодо компенсаційних виплат пільгового проїзду, ремонт доріг, освітлення вулиць, водопостачання, благоустрій та інші», - звернулась до присутніх Н.Дзюба.

Наостанок звіту Наталія Миколаївна окреслила пріоритети та напрямки діяльності на 2020 рік.

Яготинська міська рада звертає Вашу увагу, що з розширеним звітом міського голови перед громадою міста за 2019 рік можна ознайомитись на офіційному вебсайті Яготинської міської ради.