A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Звіт КП "Комунальник" про роботу за 2019 рік

Дата: 21.02.2020 12:43
Кількість переглядів: 371

КП «Комунальник» виконує функції щодо щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, в тому числі утримання доріг комунальної власності територіальної громади міста:

  • у весняно-літній період обкошування узбіччя доріг та території загального користування від трави та порослі, щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно територією по вул. Кільцевій (від в'їзду в місто зі сторони траси Київ-Харків до газозаправної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру»;
  • в осінньо-зимовий період здійснюється збір та вивіз опалого листя зі всієї території міста загального користування, видалення аварійно-небезпечних дерев, розчистка дорожньої мережі комунальної власності міста від снігу та посипання доріг піскосумішшю.

На обслуговуванні КП знаходяться вулиці комунальної власності, протяжністю близько 164 км, дитячі ігрові майданчики у кількості 42 шт. та місця загального користування у м. Яготин.

Перелік основних робіт виконаних КП «Комунальник» за 2019 рік

1. Видалення 105 аварійно-небезпечних дерев та кроновано 148 дерев.

2. Викошено самосійні порослі дерев по вул. Київській, поблизу Літнього танцювального майданчика, Хокейного майданчика,  поблизу Міського клубу, Алеї Слави та ін.

3. За кошти міського бюджету завершено роботи по капітальному ремонту пішохідного мосту через залізничні колії у м. Яготин.

4. Відремонтовано та пофарбовано 14 дитячих майданчиків у мікрорайонах: "Комбікормовий завод", "Калиями", "Червоний Хутір", Пирятинська, "Стара аптека", "Грабовського", "Міський", "ПТФ", "Підварки", Незалежності, 50, 52, "Бачиївщина", "Козловщина".

5. Виконано благоустрій міста при підготовці до відзначення Великодня, Травневих свят, Дня Конституції України. Встановлено 9 писанок на Центральній площі.

6. Виконано благоустрій клумб на центральній площі, поблизу міської ради, «Алеї Слави», Калиновій алеї. Висаджено розсаду квітів, дерев та кущів на території місць загального користування.

7. Пофарбовано знак «Яготин», зупинки громадського транспорту по вул. Шевченка.

8. Виконано ремонт та фарбування лавочок на Алеї Слави, Калиновій алеї, Центральній площі.

9. Встановлено огорожу на дитячому майданчику на мікрорайоні "ЦИНС". Завезено землю та висіяно газонну траву.

10. Нанесено дорожню розмітку (пішохідні переходи) по вул. Каштанова алея, пров. Довженка, вул. Маяковського, Дарницька.

11. Неодноразово викошено порослі трав: вул. Незалежності, паркова зона, Алея Слави, Алея відпочинку, території поблизу пам'ятників, вулиці міста.

12. Вивезено гілля обпиляного Яготинським РП по вулицях міста.

13. Завезення дров малозабезпеченим сім'ям у кількості 8 од.

14. Підготовка території міста до проведення масових заходів, відзначення державних свят.

15. В осінньо-зимовий період проводяться заходи з розчистки снігових заметів та протиожеледні заходи на вулицях комунальної власності, тротуарах, зупинках громадського транспорту та Вокзальній площі.

16. Проведенно суботники (ліквідація стихійних смітників) на мікрорайонах міста спільно з мешканцями: поблизу залізничних колій, вул. Олеся Олександра, вул. Толбухіна.

17. Підготовка території до відзначення «Івана Купала» (скошування порослі трав, згрібання та вивезення скошеної трави, прибирання після свята).

18. Демонтаж пам'ятника на Алеї Слави.

19. Ремонт у виробничому приміщені підприємства (облаштування душових, придбання шкафів для робочого одягу, заміна вікон та дверей у виробничому приміщенні).

20. Розвезення лавочок, столів та ін. на виборчі дільниці під час проведення виборів.

21. Благоустрій частини пров. Шмідта (скошування та вивезення порослі трав від вул. Незалежності до ДНЗ «Зіронька»).

22. Придбання та встановлення дорожніх знаків на вулицях комунальної власності.

23. Підготовка території до відзначення Дня Незалежності (благоустрій, встановлення палатки, прапорів, лавочок, перевезення столів).

24. Підготовка снігоочисної техніки до роботи в осінньо-зимовий період.

25. Підготовка території до відзначення Дня міста (благоустрій, встановлення палатки, прапорів, лавочок, перевезення столів, фарбування лавочок, урн, знаку «Яготин», центральної сцени).

26. Демонтаж строго та встановлення нового дитячого майданчика по вул. Незалежності, 58.

27. Влаштування нової алеї по вул. Незалежності (встановлення лавочок, урн).

28. Згрібання та вивезення опалого листя на «Алеї Слави», поблизу пам'ятника П.С.Непорожньому, Т.Г.Шевченку, вул. Каштанова Алея, Незалежності, пров. Довженка.

29. Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій.

30. Ліквідація стихійного сміттєзвалища, вирубка порослі дерев, скошування бур'янів та благоустрій поблизу пішохідного мосту по вул. Сірка Івана.

31. Ліквідація стихійного сміттєзвалища, вирубка порослі дерев, скошування бур'янів та благоустрій по вул. Толбухіна.

32. Ліквідація стихійного сміттєзвалища, вирубка порослі дерев, скошування бур'янів та благоустрій по вул. Згурівська.

33. Ліквідація стихійного сміттєзвалища, вирубка порослі дерев, скошування бур'янів та благоустрій по вул. Лисенка.

34. Ліквідація стихійного сміттєзвалища, вирубка порослі дерев, скошування бур'янів та благоустрій по вул. Незалежності (від вул. Шевченка до газової заправки).

35. Ліквідація стихійного сміттєзвалища, вирубка порослі дерев, скошування бур'янів та благоустрій по вул. Робітнича (мікрорайон "ПТФ").

36. Демонтаж аварійного дитячого майданчика на «Міському клубі».

37. Кронування катальп по вул. Незалежності.

38. Підключення гірлянд на деревах по вул. Незалежності (катальпи).

39. Благоустрій по вул. Патона Євгена (розчистка порослі, вивезення гілля).

40. Благоустрій по провул. Шевченка (розчистка порослі, вивезення гілля).

41. Підготовка міста до відзначення Новорічних свят.

Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ»).« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень