Інформація Яготинської міської ради

Дата: 21.02.2020 18:23

Про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Яготин, вул. Незалежності, 82-а

Назва робіт: Виготовлення звіту про незалежну грошову оцінку об’єкту нерухомого майна та проведення рецензування звіту про оцінку майна.

Дата, час проведення конкурсу: 04.03.2020 о 15 год. 00 хв.

Місце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежності, 67, зала засідань Яготинської міської ради.

Відомості про об'єкт оцінки:

Найменування об'єкта оцінки Нежитлове приміщення

Місцезнаходження об'єкта оцінки: 07700, Київська обл., м. Яготин, вул. Незалежності, 82-а

Мета проведення незалежної оцінки: продаж об’єкту нерухомого майна на конкурсних засадах.

Площа об’єкта оцінки: 72,2 м2

Цільове призначення приміщення: нежитлове приміщення

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної за встановленою формою

- витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копія установчого документа учасника;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна:

- письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено учасником до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;

- інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна.

Вимоги до учасників конкурсу: наявність сертифікату суб'єкта оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, прошита, пронумерована, із нотаріально посвідченими копіями долучених документів (а в подальшому - протягом року - без нотаріального посвідчення, завірені печаткою та підписом учасника, з відміткою в заяві про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотаріально посвідчені копії документів) з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Кінцевий термін подання документів 27.02.2020  року.

Умови конкурсу:

Місцезнаходження Комісії, контактні телефони: м. Яготин, вул. Незалежності, 67 тел. (04575) 5-44-44.

Відповідальна особа за подання інформації: Горшков Олег Євгенович – головний спеціаліст житлово-комунального господарства, торгівлі,  транспорту та  благоустрою апарату міської ради, секретар комісії.

Голова комісії                                       Сергій ОВЧАРЕНКО