Особистий прийом громадян

Дата: 26.02.2020 14:09

26 лютого особистий прийом громадян провела міський голова Наталія Дзюба. Також у роботі прийому взяли участь секретар міської ради Т.Рубанчук, перший заступник міського голови С.Овчаренко, заступник міського голови О.Федина та керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.Галицький.

Заявники порушували питання житлово-комунального господарства, а саме: ремонту підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, благоустрою прибудинкової території, каналізації тощо.

Людей цікавили земельні питання, соціального захисту, зокрема надання матеріальної допомоги на лікування, ремонт дорожнього покриття по вулицях міста тощо.

Громадяни, які сьогодні побували на прийомі у керівництва міської ради отримали вичерпні відповіді на особисті звернення.