Особистий прийом громадян

Дата: 04.03.2020 13:02

Фото без опису04 березня особистий прийом громадян провела міський голова Наталія Дзюба. Також у роботі прийому взяли участь секретар міської ради Т.Рубанчук, перший заступник міського голови С.Овчаренко, заступник міського голови О.Федина та керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.Галицький.

Заявники порушували питання житлово-комунального господарства, а саме: ремонту покрівлі багатоквартирного житлового будинку, благоустрою прибудинкової території тощо.

Людей цікавили земельні питання, соціального захисту, зокрема надання матеріальної допомоги на лікування, проведення спортивного заходу в червні цього року тощо.

Громадяни, які сьогодні побували на прийомі у керівництва міської ради отримали вичерпні відповіді на особисті звернення.