A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Шановні яготинці!

Дата: 18.03.2020 14:26
Кількість переглядів: 1537

У зв’язку з дією Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Зверненням Президента України щодо протидії коронавірусу від 16.03.2020, з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, шляхом уникнення зібрання великої кількості людей в одному місці та запобігання захворювання, викликане поширенням коронавірусу COVID-19 на території м. Яготина, Яготинською міською радою були проведені превентивні заходи, а саме: 17 березня 2020 року на території торгових рядів на вул. Вокзальній та в центрі міста Яготина поблизу АТБ-Маркету було розміщено інформацію про тимчасову заборону торгівлі на території торгових рядів продажу сільськогосподарської продукції.

Заборона торгівлі діє на період карантину. Міська рада щоденно буде моніторити ситуацію на території м. Яготина та проводити контроль дотримання громадянами правил щодо карантину.

Вранці 18.03.2020 працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради було проведено об’їзд територій торгових рядів та встановлено, що громадяни сумлінно ставляться з розумінням до ситуації та виконують правила, які діють на час карантину. На час об’їзду на  торгових рядах не було громадян, які б здійснювали торгівлю.

Дякуємо за порозуміння!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень