До уваги громадян!

Дата: 19.03.2020 16:40

Фото без описуЗ метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 міським головою було 18 березня 2020 року було видано розпорядження № 14 «Про карантинні заходи на території міста Яготина», пунктами якого передбачено:

1. Керівникам комунальних підприємств Яготинської міської ради та директору стадіону «Колос» забезпечити обслуговуючий персонал засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами для обробки рук.

2. Начальнику комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  О.Білашу забезпечити:

1) оброблення ручок вхідних дверей, кнопок кодових замків вхідних дверей та ліфтів, поштових скриньок із застосуванням дезінфікуючих засобів;

2) кратність дезобробки згідно з інструкцією по застосуванню дезінфікуючих засобів;

3)  проводити дезінфікуючу обробку лавок на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків;

4) розміщення на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних житлових будинків пам’ятку «Як себе захистити від вірусної інфекції».

3. Начальнику комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» А. Стрісі забезпечити проведення дезінфікуючої обробки  лавок в місцях загального користування.