Шановні яготинці!

Дата: 20.03.2020 16:00

20 березня працівниками Яготинської міської ради спільно з працівниками поліції було проведено об’їзд території міста з метою контролю ситуації в м. Яготині щодо дотримання громадянами та власниками торгових закладів правил, які діють на час карантину.

В результаті об’їзду на торгових рядах з продажу сільськогосподарської продукції на вул. Вокзальній та поблизу АТБ-маркету не було виявлено громадян, які б здійснювали торгівлю на заборонених на час карантину місцях. Проте працівниками поліції було виявлено магазин, який продовжував здійснювати торгівлю всупереч дії Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211, зі змінами від 16.03.2020 №215. Представниками поліції було складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП, відповідальність за яке передбачено у вигляді штрафу: для громадян він складає від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Яготинська міська рада дякує яготинцям за порозуміння.