Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня служби безпеки України!

Дата: 25.03.2020 10:36

З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне та самовіддане виконання вашого обов’язку перед громадою, значний внесок у зміцнення державної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Нехай вірність присязі, висока порядність будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту та невичерпної енергії,  наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Впевнена, що професійна армія працівників служби й надалі стоятиме на сторожі миру, злагоди і спокою нашої держави та триматиме курс у напрямку перебудови, укріплення її обороноздатності і економічного потенціалу та розширення міжнародного співробітництва.

Яготинський міський голова                         Наталія Дзюба