Шановні яготинці!

Дата: 25.03.2020 16:46

Фото без описуНа виконання протоколу № 8 позачергового засідання комісії Яготинської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 22 березня 2020, працівниками Яготинської міської ради проводиться щоденний моніторинг перевезень на спеціально визначених маршрутах, які перевозять виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні книжки, засоби індивідуального захисту та працюють на підприємствах, установах і організаціях, які забезпечують життєдіяльність міста.

25 березня було проведено чергову перевірку, яка показала, що запроваджені два спеціальні рейси виконувались згідно графіків, автотранспорт перевозив дозволену кількість пасажирів, які мали при собі спеціальні квитки та засоби індивідуального захисту.