Звіт про роботу КП «Комунальник» за березень 2020 року

Дата: 09.04.2020 10:26

Фото без описуКП «Комунальник» щоденно підтримує територію міста у належному санітарному стані та інформує про проведені роботи за березень 2020 року.

№.з.п.

Вид діяльності

1

Благоустрій по вул. Згурівська, вул. Робітнича, мікрорайон «Підварки» по вул. Переяслівська, вул. Шкільна площа (дамба через водойму), мікрорайон «Козловщина» в напрямку с. Двірківщина (скошування порослі дерев, прибирання сміття).

2

Благоустрій та ліквідація стихійного сміттєзвалища по вул. Дарницька (в напрямку «Дачі Хрущова»), по вул. Кільцевій.

3

Встановлення 2-х лавок та урн на дитячому майданчику в мікрорайоні міста «ПТФ».

4

Кронування 13 аварійних дерев по вул. Шевченка (Міський клуб), вул. Робітнича (мікрорайон "ПТФ"), вул. Незалежності (навпроти будинку № 40).

5

Благоустрій поблизу водойми оз. Кирильське (скошування порослі дерев, трави, вирівнювання поверхні).

6

Встановлення металевих решіток на люках ливневої каналізації по вул. Черняховського.

7

Дезінфекція лавок, зупинок громадського транспорту дезінфікуючими засобами.

8

Скошування та вивезення самосійної порослі дерев у парковій зоні (між Хокейним майданчиком та Музичною школою).

9

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій.

10

Щоденне ручне прибирання території міста (Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.).