Шановні яготинці!

Дата: 15.04.2020 16:38

Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні 15.04.2020 на засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради було прийняте одноголосно членами виконкому рішення «Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території міста Яготина з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території міста захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

Більш детальніше з рішенням просимо вас ознайомитись та вжити відповідних рекомендацій (рішення додається).