Шановні яготинці!

Дата: 15.04.2020 16:38

Фото без описуЗвертаємо вашу увагу на те, що сьогодні 15.04.2020 на засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради було прийняте одноголосно членами виконкому рішення «Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території міста Яготина з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території міста захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

Більш детальніше з рішенням просимо вас ознайомитись та вжити відповідних рекомендацій (рішення додається).