Щотижнева оперативна нарада

Дата: 25.05.2020 10:19

Фото без описуПід головуванням Яготинського міського голови Наталії Дзюби 25 травня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

В ході наради розглянули найважливіші питання життєдіяльності міста.

Виконувач обов’язків начальника КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» П. Піщенко проінформував, що проводяться заходи по дезінфекції місць максимально можливого контакту людей в багатоквартирних будинках для запобігання захворювання на COVID-19 у місті Яготині.

В.о. начальника КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» О. Скринник надав інформацію, що встановлено додаткові ліхтарі вуличного освітлення по вул. Пирятинська та вул. Дмитрівська, зроблений поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп згідно заявок жителів міста.

КП «Яготинське ВУ ВКГ» проводить установку лічильників, планують профілактичні роботи по промивці і знезараженню води на масиві «Козловщина» та очистку блоку ємкостей на очисних спорудах.

Працівники КП «Комунальник» працюють в штатному режимі: здійснено покос трави центральної частини міста та мікрорайону «ПТФ», плануються роботи по благоустрою дитячих майданчиків міста.

По завершенню апаратної наради міський голова надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.