Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем Національної поліції України!

Дата: 03.07.2020 08:19

Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

Обираючи професію поліцейського, ви пов’язуєте своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою.

Переконана, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники поліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку.

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

Яготинський міський голова                       Наталія ДЗЮБА