Засідання комісії міської ради з розгляду питань надання матеріальної допомоги громадянам м. Яготина

Дата: 21.07.2020 15:50

Фото без опису21 липня 2020 року під головуванням заступника міського голови, голови комісії О. Федини в залі засідань Яготинської міської ради відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготина, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На комісії було розглянуто 14 заяв громадян, які звернулися за матеріальною допомогою на лікування та придбання ліків, проведення дороговартісного лікування (операції), в тому числі онкологічних захворювань. Під час розгляду даних звернень, комісією враховані обставини зазначені в довідках, які видані закладами охорони здоров’я та інший перелік документів.

За результатами засідання комісії було прийнято рішення надати матеріальну допомогу громадянам міста, відповідно до поданих заяв з подальшим їх розглядом  на засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради.