Щотижнева оперативна нарада

Дата: 03.08.2020 09:38

Фото без описуПід головуванням виконувача обов’язків міського голови Сергія Овчаренка 03 серпня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Зокрема, керівник КП «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував про проведення поточних ремонтних робіт по вул. Пирятинська, 7 та пров. Довженка, 14, заміна електромережі в щитових по вулицях Київська, 7 і Незалежності, 20, відновлення освітлення в підвальному приміщенні по вул. Незалежності, 16 та ліквідовано порив на центральному колекторі водопостачання по вул. Незалежності, 94а, обшивка ДВК по вул. Шевченка, 245.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію про виконані роботи по встановленню додаткових ліхтарів вуличного освітлення по вулицях Озерна, Лобановського Павла Бабія та ремонт підстанції по вул. Гирича.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М. Дзюба доповів про те, що на минулому тижні працівники проводили заміну водомірів,  ліквідували порив водопровідних мереж по вул. Поштова та обкіс територій санітарної зони.

Працівники КП «Комунальник» проводили обкіс території, ремонт дитячих майданчиків із заміною сегментів  біля стадіону «Колос», поблизу центральної площі та у мікрорайоні «Каштани» та роботи по благоустрою міста.

По завершенню апаратної наради перший заступник міського голови надав ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.