ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Дата: 19.08.2020 08:26

Фото без опису19 серпня, в Україні відзначають одне з 12 найбільших церковних свят року  Преображення Господнього, яке у народі називають Яблуневий Спас.

Христос цього дня являє свою істинну суть – поєднання людського і Божого начал. А українська земля проявляє свою щедрість, дає свої плоди показуючи, як наша праця, поєднана з її родючістю, сонцем і теплом. Саме тому у це свято прийнято в храмах освячувати обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці,  яблука, груші та пригощати ними друзів і близьких, а також вітати один одного з Яблучним Спасом, щоб життя було солодким і соковитим, як стиглі плоди нового врожаю.

Тож нехай відчуття істини ніколи не полишає вас і дає натхнення в житті й у роботі, а Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди! Нехай радість і веселощі приходять у ваш дім. Мирного неба над головою, сил та віри у здійснення задумів задля гідного життя,  задля процвітання нашого міста, нашої країни!

З Яблучним Спасом всіх, з цим світлим і по-справжньому великим святом. Рясних Божих благословень кожній родині!

Міський голова                                                Наталія ДЗЮБА