Капітальний ремонт меморіального комплексу «Алея слави» у м. Яготині

Дата: 05.09.2020 11:26

Фото без описуРозпочато роботи з капітального ремонту меморіального комплексу «Алея слави» у м. Яготині.

Враховуючи, що меморіальний комплекс вміщує всю історію визволення України та з метою належного вшанування подвигів Українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, увічнення пам’яті загиблих і вдячність живим героям за їх мужність заради мирного життя наступних поколінь Комунальним підприємством Яготинської міської ради «Комунальник» за кошти міського бюджету було розроблено проектну документацію, отримано позитивний висновок експертизи кошторисної частини та через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу – https://prozorro.gov.ua/ проведено відкриті торги на роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт пішохідної зони «Алея Слави» по вул. Незалежності в м. Яготин Київської області».

Наразі підрядною організацією розпочато підготовчі роботи та демонтаж пішохідної зони.