Київська область, Яготинський район

Вітання з 85-ю річницею Дня народження Вадима Львовича Кучерявого

Дата: 17.08.2017 16:19

17 серпня Вадиму Львовичу виповнилося 85 років. Цього дня ювіляра прийшли привітати Яготинський міський голова Н.М. Дзюба, керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький, голова міської первинної ветеранської організації О.К. Колесник.

Яготинський міський голова Наталія Миколаївна привітала ювіляра з 85-річницею дня народження та вручила подяку за вагомий особистий внесок  у забезпечення розвитку  культури  міста  та  Яготинського  краю, високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію.

Наталія Миколаївна побажала доброго здоров’я і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням, гарного настрою, молодості в серці, наснаги й сили, щоб був щасливий кожен день.

Кучерявий Вадим Львович - заслужений працівник культури України, почесний громадянин міста Яготин разом з дружиною.